Dlaczego warto inwestować w maszyny do wypieku ciastek?

Dlaczego warto inwestować w maszyny do wypieku ciastek?

Wybór właściwych maszyn do wypieku ciasteczek to najważniejsze, co czeka przedsiębiorcę chcącego rozpocząć działalność w branży. Wyposażenie kuchni i hal produkcyjnych to podstawa, która pozwoli rozkręcić biznes i utrzyma firmę na tym konkurencyjnym rynku. Prawda jest taka, że branże cukiernicza i piekarnicza rozwijają się w niezwykle dynamicznym tempie. W ostatnich latach powstało wiele zarówno dużych i profesjonalnych piekarni, jak i niewielkich kawiarnio-cukierni, wytwarzających słodycze na miejscu. Co więcej, także restauratorzy oraz właściciele hoteli decydują się na zakup urządzeń pozwalających produkować pyszne wypieki. Dlaczego na maszynach piekarniczych nie warto oszczędzać?

Kompletując wyposażenie piekarni/cukierni należy mieć na uwadze, że wybrane sprzęty powinny posłużyć przez lata. Bez względu na rodzaj biznesu oraz jego wielkość, warto sięgnąć po najwyższej jakości aparaturę. Do najlepszych na rynku należą urządzenia marki Hasborg Firma istnieje na rynku od wielu lat i zyskała uznane dzięki produkcjo innowacyjnych maszyn do formowania, wypieku, polewania czekoladą, a także pełnych linii produkcyjnych. Urządzenia te można stosować zarówno pojedynczo, jak i łączyć, tworząc w pełni automatyzowane miejsce produkcji.

Maszyny do wypieku ciastek Hasborg to jedne z najnowocześniejszych propozycji na rynku. Wewnątrz każdej z nich znajdują się komponenty i podzespoły pochodzące od renomowanych światowych producentów. Co więcej, do konstrukcji automatów i pieców wykorzystywane są solidne materiały. Dzięki niezawodnemu oprogramowaniu oraz intuicyjnemu panelowi obsługi, maszyny do produkcji ciastek może obsługiwać minimalna ilość osób, 1-2 pracowników.
W produktach Hasborg stosuje się innowacyjne rozwiązania technologiczne. Pozwalają one stworzyć nowoczesne miejsce pracy i znacznie ułatwiają np. naprawy lub dokonywanie zmian w ustawieniach maszyn. W wyposażeniu urządzeń Hasborg znajduje się m.in. moduł WiFi, zapewniający łączność z działem serwisu. Dzięki temu specjaliści nie muszą wyjeżdżać do klienta, aby przeprowadzić prace serwisowe. Dodatkowo, wyroby tego producenta pozwalają na zapisywanie w pamięci urządzeń autorskich przepisów i receptur.
Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że urządzenia do wypieku Hasborg można modyfikować. Dzięki możliwości dodawania funkcji, każda z maszyn może być w pełni dostosowana do potrzeb i oczekiwań klienta. To bardzo przydatne, zwłaszcza w przypadku niewielkich punktów produkcyjnych.
Daje to szansę tworzenia różnego rodzaju ciasteczek o wielu formach, kolorach i smaku. Z myślą o naprawdę małych cukierenkach, albo zapleczach kuchni w hotelach czy restauracjach, stworzono także maszynę o naprawdę niewielkim rozmiarze. Co ciekawe, produkt ten w krótkim czasie wykona pracę nawet kilku doświadczonych cukierników. Mierząca niespełna metr wysokości maszyna to doskonałe rozwiązanie do niewielkich pomieszczeń.
Jak widać, tylko najwyższej klasy maszyny zapewnią ciągłą produkcję świetnej jakości wyrobów piekarniczych i cukierniczych. Warto zainwestować w certyfikowany sprzęt marki Hasborg. Wydatek ten szybko się zwróci, a Ty będziesz mógł poświęcić się rozwijaniu swojego biznesu. Zapoznaj się z ofertą marki Hasborg i przekonaj się, ile możliwości daje świetne wyposażenie piekarni i cukierni! https://www.hasborg.pl/oferta.html

Opinie (1)

Bartłomiej

2020-06-24 10:59:46

Adres IP:

*.*.*.71

Także kiedyś zadawałem sobie to pytanie :) To inwestycja która zwraca się praktycznie już na samym starcie gdyż użytkowanie tych maszyn niesie za sobą w standardzie stałą jakość którą bez automatyzacji nie zawsze jesteśmy w stanie kontrolować i utrzymać, poza tym wszystkie urządzenie są bardzo energooszczędne, proste do obsługi - nie potrzeba tu specjalnych kwalifikacji i co ważne produkowane w zgodzie z naturalnym środowiskiem.

Zobacz firmy

Paulina Siastała Klinika Belvedere

al. Jana Pawła II 11
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Średnia Ocena

5/5
Dr Paluch flebolog

Josepha Conrada 24
01-922 Warszawa

Średnia Ocena

5/5
Argonium.pl - agencja interaktywna

Goździkowa 14A/1
35-604 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Jak zdać na prawo jazdy?

Jak zdać na prawo jazdy?

Możliwości eko-wypoczynku na Podkarpaciu

Możliwości eko-wypoczynku na Podkarpaciu

Projektowanie mobilnej strony www - na jaki design się zdecydować?

Projektowanie mobilnej strony www - na jaki design się zdecydować?