GUARANAX zamiast kawy

GUARANAX zamiast kawy

Zmęczenie i znużenie po wysiłku fizycznym najchętniej zwalczamy kawą. Tymczasem odpowiednie suplementowanie diety przynosi dużo lepsze efekty. Osoby, które intensywnie ćwiczą starając się zredukować tkankę tłuszczową tracą nie tylko energię, ale także cenne minerały i witaminy. Odpowiednio dobrana suplementacja pozwoli uniknąć niepożądanych efektów ubocznych.

GUARANAX to skuteczny i bezpieczny zamiennik kawy oraz wszelkich tego typu napoi używkowych. Świetnie sprawdza się w przypadku osób, które intensywnie trenują i często są bardzo znużone i zmęczone. Co więcej mogą z niego korzystać osoby nie tylko po intensywnym wysiłku fizycznym - squash Rzeszów, ale także psychicznym. GUARANEX oprócz dawki dodatkowej energii świetnie radzi sobie także z redukcją podskórnej tkanki tłuszczowej. Zawarta w nim guarana powoduje szybszą przemianę materii, a także ogranicza łaknienie. Warto wspomnieć, że ten suplement diety ma aż czterokrotnie większe działanie pobudzające niż ziarno kawowca.


Stosowanie suplementacji warto połączyć z zabiegami z zakresu medycyny estetycznej, które pozwolą osiągnąć jeszcze lepsze efekty. Często ani odpowiednia dieta, ani intensywne ćwiczenia nie są w stanie zniwelować trudnej do usunięcia tkanki tłuszczowej w okolicach brzucha, ud, czy na podbródku.
Doskonale poradzi sobie z nimi Kriolipoliza. To procedura, która polega na wymrażaniu tkanki tłuszczowej. W gabinecie Dr Parda kriolipoliza została połączona Z WavePro Shockware czyli z falą uderzeniową, która dzięki energii kinetycznej skutecznie defragmentuje skrystalizowane komórki tłuszczowe. Ta rewolucyjna procedura pozwala skutecznie zredukować dwa razy więcej tkanki tłuszczowej i uzyskać zamierzone rezultaty w trzykrotnie szybszym czasie. Ten unikalny system z trzema etapami degradacji komórek tłuszczowych pozwala pozbyć się niechcianych boczków, tkanki tłuszczowej na brzuchu, udach, plecach czy w okolicach kolan oraz na męskiej klatce piersiowej. Otłuszczenie na tych partiach ciała jest bardzo trudne do usunięcia. Niewątpliwymi zaletami tego zabiegu są nieinwazyjność, skuteczność i bezpieczeństwo. Dzięki tej procedurze pacjenci nie czują żadnego dyskomfortu, który zdarza się przy zabiegu kriolipolizy innymi urządzeniami.

Pacjenci, którzy oprócz redukcji tkanki tłuszczowej chcą dodatkowo skorzystać z wymodelowania ciała np. powiększenia piersi lub pośladków mogą skorzystać z lipotransferu. Zabieg ten polega na naturalnym modelowaniu sylwetki za pomocą autologicznego przeszczepu tkanki tłuszczowej. Własny tłuszcz pacjenta jest jednym z najlepszych najbezpieczniejszych materiałów do modelowania sylwetki czy wypełniania ubytków. Koncentrat tłuszczowy, który otrzymuje się w wyniku obróbki zawiera cenne komórki macierzyste, które mają działanie regenerujące na okoliczną tkankę skórną.


Opinie (1)

~Magda

2020-07-15 08:41:57

Adres IP:

*.*.*.111

Super artykuł

Zobacz firmy

Argonium.pl - agencja interaktywna

Goździkowa 14A/1
35-604 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Dr Paluch flebolog

Josepha Conrada 24
01-922 Warszawa

Średnia Ocena

5/5
Producent maszyn cukierniczych HASBORG

Rakszawa 508
37-111 Rakszawa

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Idealne ciasto francuskie - jakie maszyny wybrać?

Idealne ciasto francuskie - jakie maszyny wybrać?

Jak wybrać hosting?

Jak wybrać hosting?

Rzeczy, których nie może zabraknąć w żadnym biurze

Rzeczy, których nie może zabraknąć w żadnym biurze