Hotel dla koni w okolicach Rzeszowa

Hotel dla koni w okolicach Rzeszowa

Zdecydowałeś się na zakup konia, jednakże nie masz warunków do założenia przydomowej stajni, w której mógłby mieszkać twój ulubieniec? Nic straconego! Na rynku dostępne są hotele dla koni, tj. stajnie, które są specjalnie przystosowane do świadczenia usług przetrzymywania zwierzęcia w dobrych warunkach.


Poszczególne stajnie będą mogły się różnić pomiędzy sobą personelem, wielkością infrastruktury, wielkością pastwisk, boksów oraz oczywiście ceną świadczonych usług. Zanim wybierzesz stajnię dla swojego konia, powinieneś odwiedzić kilka miejsc i rozejrzeć się za interesującymi cię warunkami.
Na terenie województwa podkarpackiego dostępny jest pensjonat dla koni Rzeszów w Siedlisku Janczar w Pstrągowej. Personel hotelu dla koni składa się z profesjonalistów, dlatego do wszystkich koni podchodzi się z zaangażowaniem oraz wielkim wyczuciem i pasją. W Siedlisku Janczar zatrudnione są wyłącznie osoby, które od wielu lat pracują z końmi i doskonale wiedzą jak z nimi postępować — zarówno młodszymi, jak i starszymi osobnikami. Hotel dla koni otwarty jest przez siedem dni w tygodniu, dlatego w każdej chwili można umówić się z pracownikami w celu zapoznania się z oferowanymi standardami.
Pensjonat dla koni w Siedlisku Janczar niedaleko Rzeszowa zapewnia możliwość trenowania, udział w zawodach, a także naukę i możliwość ćwiczenia skoków. W cenie hotelu jest również przyuczanie młodych koni jazdy pod siodłem i możliwość ich transportu. Co więcej, wykwalifikowani pracownicy wiedzą jak ukoić nerwy koniom oraz pomagają w ich przejściu na „emeryturę”. Konie przebywające w hotelu będą traktowane jak własne konie — będzie czuł się komfortowo w towarzystwie innych zwierząt, będzie mógł nawiązywać z nimi relacje. Zwierzę będzie miało zapewnioną odpowiednią ilość ruchu, jeżeli jego właściciel nie ma możliwości codziennie wybierać się nim na przejażdżki lub z nim trenować. Siedlisko Janczar to gwarancja fachowej obsługi stajni, która będzie reagować w nagłych przypadkach, a także zadba o zdrowie i bezpieczeństwo konia.

Opinie (0)

Zobacz firmy

Paulina Siastała Klinika Belvedere

al. Jana Pawła II 11
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Średnia Ocena

5/5
Dr Paluch flebolog

Josepha Conrada 24
01-922 Warszawa

Średnia Ocena

5/5
Argonium.pl - agencja interaktywna

Goździkowa 14A/1
35-604 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

GUARANAX zamiast kawy

GUARANAX zamiast kawy

Nowe mieszkania w Rzeszowie

Nowe mieszkania w Rzeszowie

Jak poprawić wygląd samochodu, czyli tuning optyczny

Jak poprawić wygląd samochodu, czyli tuning optyczny