Linie do ciastek - jakie maszyny?

Linie do ciastek - jakie maszyny?

Mniejsze cukiernie z reguły pracują przy użyciu klasycznego wyposażenia kuchennego oraz rąk pracowników. Współcześnie jednak możemy się spotkać z wieloma cukierniami przemysłowymi, których działalność opiera się na wykonywaniu wyrobów cukierniczych przy użyciu maszyn do produkcji ciastek tworzących całe linie przemysłowe. Istotne jest jednak, że różne rodzaje ciastek wymagają stworzenia odmiennych linii do ciastek. Na co więc powinniśmy zwrócić uwagę przy zakupie konkretnych maszyn do produkcji ciastek?

Maszyny do produkcji ciastek nadziewanych

W zależności od tego, jaki rodzaj ciastek produkujemy, wybierzemy inne maszyny do ich formowania. Ciastkom nadziewanym zostały zadedykowane liczne urządzenia od marki Hasborg. Są to: Quatromax, Triomax III, Duomax III, Duomax M400 i wiele innych. Przy użyciu niektórych z nich możliwe jest tworzenie również ciastek dwukolorowych. Wszystkie maszyny do produkcji ciastek są wysokiej jakości i pozwalają na wyprodukowanie dużej ilości wyrobów cukierniczych. Szczegóły działania każdej z nich są dostępne na stronie internetowej polskiej producenta maszyn cukierniczych Hasborg.

 


Maszyny do produkcji ciastek kruchych

Każdy typ ciastek wymaga specjalnie przygotowanej linii do ciastek, która składa się z różnych maszyn - w zależności od danego przepisu. Szczególną uwagę zwracamy na maszyny do produkcji ciastek kruchych poprzez wyciskanie poszczególnych kształtów z walca formującego. Mogą to być maszyny od marki Hasborg, wśród których warto wymienić: maszynę wałkową Rolls AP z automatycznym podajnikiem blach, maszynę wałkową ROLLS 600 czy przemysłową maszynę wałkową Royal Rols.

 


Linie do ciastek a inne urządzenia

Każda linia do ciastek wyposażona jest w piec cukierniczy, zaś obecność pozostałych urządzeń uzależniona jest od typu produkowanych ciastek. Jeśli chcemy produkować ciastka oblane czekoladą, powinniśmy kupić jedną z oblewarek do czekolady oraz tunel chłodniczy. Można również zdecydować się na udekorowanie ciastek kolorową i estetycznie wyglądającą posypką bądź zroszoną czekoladą. Poszczególne linie do ciastek pozwalają na wyprodukowanie markizów, bez, pierników, kokosanek, ciastek kruchych i innych. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą marki Hasborg, która oferuje maszyny umożliwiające wyprodukowanie każdy typ ciastek.

Opinie (0)

Zobacz firmy

Paulina Siastała Klinika Belvedere

al. Jana Pawła II 11
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Średnia Ocena

5/5
Dr Paluch flebolog

Josepha Conrada 24
01-922 Warszawa

Średnia Ocena

5/5
Argonium.pl - agencja interaktywna

Goździkowa 14A/1
35-604 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Jak ocenić sprawność instalacji gazowej?

Jak ocenić sprawność instalacji gazowej?

Jak zdać na prawo jazdy?

Jak zdać na prawo jazdy?

Jakie oświetlenie wybrać do przedpokoju?

Jakie oświetlenie wybrać do przedpokoju?