Na co zwrócić uwagę wybierając piec piekarniczy?

Na co zwrócić uwagę wybierając piec piekarniczy?

Każda cukiernia czy piekarnia, która zajmuje się profesjonalnym wypiekiem ciast, chlebów czy innych wypieków musi zaopatrzyć się w odpowiedni piec piekarniczy, dzięki któremu możliwe będzie szybkie i nadzwyczaj precyzyjne wypiekanie. Profesjonalny piec umożliwi nie tylko zwiększenie szybkości oraz ilości produkowanych wypieków, ale również jest gwarancją idealnego wypieczenia. Na jakie aspekty warto zwrócić uwagę, wybierając piec piekarniczy?

Rozmiar i moc pieca piekarniczego
Decydując się na wybór pieca, warto zwrócić uwagę na jego rozmiar, który powinien być przede wszystkim uzależniony od wielkości pomieszczenia — jeżeli posiadamy niewielką przestrzeń do zagospodarowania możliwe, że będziemy zmuszeni zdecydować się na rozwiązania, które ograniczą ilość wypiekanych produktów, jednakże pozwolą nam zaoszczędzić energię elektryczną zużywaną podczas działania pieca. W punktach z ogromnym natężeniem klientów świetnie sprawdzą się natomiast większe rozwiązania do wypiekania, dzięki którym będziemy mieć pewność, że każdy klient dostanie to, czego oczekuje. Decydując się na profesjonalne wyposażenie piekarni, musimy zwrócić również uwagę na moc pieca, ponieważ poszczególne modele różnią się właśnie mocą, pojemnością i rozmiarami.

Intuicyjna obsługa urządzenia
Decydując się na piece cukiernicze, należy zaopatrzyć się w model, który gwarantuje nam nie tylko doskonałe warunki wypieku, ale również intuicyjną obsługę, dzięki czemu szybko pojmiesz sterowanie piecem i dostosowywanie jego mocy do poszczególnych rodzajów wypieków. Piec tunelowy-konwekcyjny od marki Hasborg to wysokiej klasy piec, który jest wyposażony w cyfrowy panel sterujący, dzięki czemu jego obsługa jest jak najbardziej kompleksowa i intuicyjna. Zaletą prezentowanego modelu pieca są również okna rewizyjne w każdym module oraz okno inspekcyjne, dzięki któremu możliwe jest nieustanne kontrolowanie przygotowanych wypieków.

Opinie (0)

Zobacz firmy

Paulina Siastała Klinika Belvedere

al. Jana Pawła II 11
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Średnia Ocena

5/5
Dr Paluch flebolog

Josepha Conrada 24
01-922 Warszawa

Średnia Ocena

5/5
Argonium.pl - agencja interaktywna

Goździkowa 14A/1
35-604 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Wybór fotelika samochodowego- łatwiejszy dzięki rankingom fotelików

Wybór fotelika samochodowego- łatwiejszy dzięki rankingom fotelików

Projektowanie mobilnej strony www - na jaki design się zdecydować?

Projektowanie mobilnej strony www - na jaki design się zdecydować?

Jak wybrać hosting?

Jak wybrać hosting?