O czym warto pamiętać, wyposażając cukiernię?

O czym warto pamiętać, wyposażając cukiernię?

Odniesienie sukcesu w branży cukierniczej jest zależne przede wszystkim od jakości, jak również smaku oferowanych wyrobów - oczywiście nie bez znaczenia okaże się lokalizacja cukierni oraz odpowiedni asortyment, jednakże większe znaczenie będzie miało wybicie się spośród konkurencji. Niezwykle ważne jest kompleksowe wyposażenie cukierni, a także dobranie skutecznych rozwiązań do potrzeb klientów. Produkcją maszyn cukierniczych zajmuje się marka Hasborg, która dobiorą do cukierni sprzęty w zależności od dostępnego pomieszczenia, a także od wydajności, jaką chcemy otrzymywać. Hasborg to nie tylko dostawca sprzętu, ale również jego serwisant.

Zadbaj o równomierność wypieków

Jednym z najważniejszych urządzeń w przestrzeni cukierni jest piec cukierniczy, dzięki któremu można szybko, sprawnie, a zarazem niezwykle równomiernie upiec słodkości. W ofercie marki Hasborg, która na rynku działa od roku 1997 dostępny jest piec tunelowy konwekcyjny, który charakteryzuje się dużą izolacją cieplną, a więc dłużej utrzymuje się w nim pożądana temperatura. Wspomniany piec jest przeznaczony przede wszystkim do użytku profesjonalnego, dzięki czemu można go połączyć wraz z innymi maszynami cukierniczymi. Jedną z większych zalet pieca są okienka rewizyjne, dzięki którym można w pełni kontrolować sytuację związaną z wypiekaniem. Piec tunelowy wyposażony jest w specjalne moduły do natłuszczania, a zarazem oczyszczania taśmy wypiekowej. Co więcej, maszyna umożliwia kontrolowanie wilgotności powietrza, jak również przepływu czy wymiany powietrza.

A może polewa?

W asortymencie marki Hasborg dostępna jest również ogromna oferta związana z maszynami do czekolady, m.in. tunel chłodniczy, kociołek do roztapiania czekolady, a nawet oblewarka ciastek. Producent maszyn cukierniczych Hasborg sprawi, że oblewanie różnorodnych ciastek czekoladą jeszcze nigdy nie było takie łatwe. Nowoczesne urządzenia sprawią, że oblane czekoladą ciasteczka będą nie tylko smaczne, ale również estetycznie się prezentować. Ciekawym rozwiązaniem do wyposażenia cukierni są również maszyny, które pozwolą wprowadzić nadzienie do ciasteczka.

Opinie (2)

Jola

2021-09-22 21:10:01

Adres IP:

*.*.*.61

Wyposażenie cukierni to przede wszystkim maszyny do wypieków.
Ewa

2021-09-02 18:24:38

Adres IP:

*.*.*.57

Marka Hasborg ma świetną jakość urządzeń.

Zobacz firmy

Argonium.pl - agencja interaktywna

Goździkowa 14A/1
35-604 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Dr Paluch flebolog

Josepha Conrada 24
01-922 Warszawa

Średnia Ocena

5/5
Producent maszyn cukierniczych HASBORG

Rakszawa 508
37-111 Rakszawa

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Jak się przygotować na obóz jeździecki?

Jak się przygotować na obóz jeździecki?

Wykorzystanie maszyn pakujących w branży drzewnej

Wykorzystanie maszyn pakujących w branży drzewnej

Jak ocenić sprawność instalacji gazowej?

Jak ocenić sprawność instalacji gazowej?