Urządzenia do czekolady, które powinieneś mieć w swojej cukierni

Urządzenia do czekolady, które powinieneś mieć w swojej cukierni

Słodycze z czekoladą to jedne z naszych ulubionych łakoci. Jeżeli prowadzisz biznes cukierniczy i chcesz wzbogacić wyposażenie cukierni w urządzenia do czekolady, oferta marki Hasborg bez wątpienia przypadnie Ci do gustu. Firma działa w branży od wielu lat i jest dziś jedną z wiodących na rynku. Hasborg oferuje najwyższej jakości maszyny do formowania, wypieku oraz dekorowania ciasteczek.

Jedną ze specjalności marki Hasborg jest produkcja nowoczesnych urządzeń do czekolady, które doskonale nadają się do zastosowania w profesjonalnej cukierni. Jednym z nich jest Choco Max, czyli sprzęt przeznaczony do wyrobu pralin. Automat pozwala na produkcję czekoladek nadziewanych w wielu formach i wzorach. Dzięki wyjątkowo precyzyjnym dozownikom, praliny powstające dzięki Choco Max są niezwykle estetyczne i powtarzalne. Maszyna została wyposażona w dwa 7-litrowe zbiorniki podgrzewane przy pomocy specjalnych mat. Choco Max ma bardzo prosty w obsłudze panel dotykowy oraz stałą łączność WiFi z serwisem, która umożliwia dokonywanie napraw oraz zmiany ustawień z poziomu serwisu Hasborg. Urządzenie doskonale sprawdzi się zarówno samodzielnie, jak i jako element linii produkcyjnej.

Kolejnymi urządzeniami do czekolady, jakich nie może zabraknąć w wyposażeniu cukierni są kociołek do roztapiania oraz oblewarka. Kociołek jest swego rodzaju pojemnikiem, w którym dochodzi do roztopienia oraz utrzymania czekolady czy masa czekoladopodobna w postaci płynnej. Kociołek otoczony jest płaszczem wodnym, a wysokość temperatury polewy jest pod stałą kontrolą. W konstrukcji kociołka znajduje się specjalne mieszadło, dzięki któremu masa topi się równomiernie. Z kolei zadaniem oblewarki jest polewanie produktu czekoladą lub masą czekoladopodobną w całości lub tylko od spodu/od góry. Urządzenie pozwala na produkcję ciasteczek dekorowanych zygzakami.

W wyposażeniu cukierni nie może zabraknąć nowoczesnego tunelu chłodniczego. Maszyna przeznaczona jest do obniżania temperatury wyrobów z polewą. Do chłodzenia dochodzi dzięki powietrzu, krążącemu w obiegu zamkniętym. Powietrze ogrzane ciepłem produktu wtłaczane jest do specjalnej strefy, gdzie zostaje ponownie ochłodzone. Tunel chłodniczy od Hasborg jest całkowicie bezpieczny dla środowiska i nie wymaga zużycia dużej ilości energii.


Opinie (1)

Maria

2021-03-11 20:19:04

Adres IP:

*.*.*.74

Bardzo zainteresował mnie ten artykuł.

Zobacz firmy

Argonium.pl - agencja interaktywna

Goździkowa 14A/1
35-604 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Dr Paluch flebolog

Josepha Conrada 24
01-922 Warszawa

Średnia Ocena

5/5
Producent maszyn cukierniczych HASBORG

Rakszawa 508
37-111 Rakszawa

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Jungowska analiza snów i symbolika archetypów.

Jungowska analiza snów i symbolika archetypów.

Jak stworzyć unikalne zaproszenia ślubne, które zachwycą gości

Jak stworzyć unikalne zaproszenia ślubne, które zachwycą gości

Jakie oświetlenie wybrać do przedpokoju?

Jakie oświetlenie wybrać do przedpokoju?