DATA-COM Rzeszów

Ignacego Paderewskiego 11B,
35-328 Rzeszów

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 3 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Operator internetowy Data Com oferuje swoje usługi z zakresu dostawy Internetu na terenie Rzeszowa już od prawie 18 lat. Zdobywana przez cały okres działalności, wiedza i doświadczenie pozwalają na szeroki zakres proponowanych usług obejmujących dostawę Internetu radiowego i Internetu światłowodowego. DATA-COM profesjonalizuje się w dostarczaniu Internetu światłowodowego w mieście Rzeszów oraz jego okolicach, przez co klient może czerpać przyjemność podczas korzystania z szybkiego Internetu, który działa bez najmniejszego zarzutu. Warto również, zastanowić się nad możliwością zaopatrzenia się w Internet radiowy, również w tej dziedzinie profesjonalizuje się rzeszowska firma Data Com Rzeszów. Potocznie zwana "radiówka" dostępna jest bez konieczności użycia kabli, co pozwala tym samym na szybką transmisję danych. Data Com Rzeszów jest dystrybutorem Internetu w Rzeszowie, który proponuje również usługi serwisowania sieci. Pomoc techniczna zajmuje się usuwaniem usterek, jak i przeprowadzaniem przeglądów i aktualizacji.

Serwisy internetowe dla  Dostawca usług internetowych Data Com Rzeszów:


Firma Data-Com kieruje swoje usługi dla firm i domów jak też instytucjom mieszczącym się w Rzeszowie lub okolicach. Data-Com zajmuje się bowiem nie tylko w sprzedaży internetu oraz radiowego, zajmuje się również outsorcingiem IT, tworzeniem oraz konfiguracją sieci, tworzeniem infrastruktury zapasowej i eliminacją wad technicznych. Dodatkowo firmy mogą skorzystać z możliwości podpisania umowy SLA, co daje im gwarancję świadczonych usług oraz w razie awarii pomoc techniczną SLA. Szybki Internet, eksplorowanie najnowszych technologii, profesjonalne podejście i najwyższa jakość to podstawa dla działalności rzeszowskiego dostawcy Internetu.

Artykuły zewnętrzne dla innych serwisów www:


Dostawca szybkiego Internetu Rzeszów DATA-COM ma do zaoferowania zarówno klientom prywatnym, jak i biznesowym rozliczne obowiązujące na obecną chwilę pakiety . Odróżniają się pomiędzy sobą wzajemnie ceną co miesiąc rozliczanej zapłaty a także wielkością megabitów pobierania i megabitów wysyłania . Internet światłowodowy Rzeszów od operatora DATA-COM jest dostępny w czterech wersjach, w związku z tym każdy użytkownik znajdzie dostosowaną do siebie czy swojego biznesu propozycję . Cena najmniejszej możliwości obecnie to zaledwie prawie 30 zł, oferujący najwięcej możliwości (w dzisiejszej kwocie 150 złotych wnoszonej raz na miesiąc) stanowi odpowiednie rozwiązanie dla biznesów lub osób mających duże wymagania lub zwyczajnie nielubiących poczucia stawiania sztywnych granic. "Radiówka" Rzeszów podobnie do Internetu światłowodowego Rzeszów występuje w paru wersjach, których cena waha się pomiędzy 29,99 złotych a 150 złotych rozliczanych raz na miesiąc. Podkarpacki dostawca Internetu DATA-COM bardzo chętnie proponuje bogatą ofertę dla mieszkań, domów oraz biznesów. Opinie umieszczone w Internecie o usługach firmy można potraktować jako dowód dla wysokiej jakości usług operatora DATA-COM i prawidłowo działającego oferowanego przez niego Internetu na terenie Rzeszowa i okolic.

DATA-COM Rzeszów (3)

Domi23

2023-09-12 14:52:06

Adres IP:

*.*.*.97

Polecam Data-Com każdemu, kto potrzebuje niezawodnego dostawcy internetu.

ocena

5
Tomek Dabiach

2023-09-12 14:49:15

Adres IP:

*.*.*.73

Szybki internet od Data-Com to inwestycja w komfort życia codziennego.

ocena

5
Patryk Cabaj

2023-07-12 14:46:53

Adres IP:

*.*.*.494

Dzięki Data-Com moja firma może pracować sprawniej i efektywniej.

ocena

5

Inne firmy

Biuro projektowe Oscar-dekoracje Małgorzata Zięba

Matejki 12
35-105 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Villa Uroda

Podleśna 11/1
15-227 Białystok

Średnia Ocena

5/5
Maxton Design

Podlesie 26
32-830 Wojnicz

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Maxton Design

Super współpraca

Troll

Średnia Ocena

5/5

Rad-Pol stylowe meble kuchenne

Rad-Pol to firma oferująca wysokiej jakości meble importowane z Włoch, jak i tkaniny, elementy oświetlenia i dodatki do wielu wnętrz....

Marika

Średnia Ocena

5/5

Richd. Anders Polska - Kantówki okienne i drzwiowe

Richd.Anders to rzetelna i kompetentna firma z doświadczeniem. Klient nie zawiedzie się na niej. Osobiście polecam.

Tomek

Średnia Ocena

5/5

Ostatnio dodane firmy

Restauracja Folwark Rzeszów Park Hotel

Paderewskiego 124a
35-328 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Prawo Podatkowe Whiteberg Rzeszów

Rejtana 20A
35-310 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
DATA-COM Rzeszów

Ignacego Paderewskiego 11B
35-328 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Artykuły

Jak wybrać odpowiednie miejsce na rodzinny wypad za miasto?

Jak wybrać odpowiednie miejsce na rodzinny wypad za miasto?

Jak monitorować efektywność pozycjonowania lokalnego?

Jak monitorować efektywność pozycjonowania lokalnego?

Link building w pozycjonowaniu lokalnym

Link building w pozycjonowaniu lokalnym