Dr Paweł Siastała chirurg naczyniowy Warszawa

Al. Jana Pawła II 11a,
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Dr Siastała ma na swoim koncie długoletnie doświadczenie w leczeniu żylaków. Jest profesjonalistą w leczeniu chorób żył, który nie tylko niezależnie zdobywa wiedzę na arenie międzynarodowej, ale również szkoli lekarzy z całej Polski, prowadząc seminaria z ramienia Polskiego Towarzystwa Flebologicznego w zakresie diagnostyki dopplerowskiej, lasera wewnątrznaczyniowego, a także kwalifikacji i technik wykonywania skleroterapi kompresyjnej.

Lekarz flebolog Paweł Siastała z chęcią pokazuje wyniki przeprowadzanego przez siebie leczenia na mediach społecznościowych w formie tik-toków czy postów na Instagramie, dzięki czemu znacznie wzbudza zainteresowanie problemem żylaków wśród publiczności w młodszym wieku, często bagatelizującej problem.

Flebolog Paweł Siastała przyjmuje w Klinice Belvedere przy al. Jana Pawła II 11A zlokalizowanej w Ostrowcu Świętokrzyskim. Wizyta u znanego lekarza flebologa może odbyć się również w formie konsultacji przez internet, których termin należy wcześniej ustalić z asystentką dra Pawła Siastały. Nawet na pierwszej wizycie u lekarza flebologa możliwe jest wykonanie zabiegu usuwania żylaków lub pajączków przed wcześniejszą konsultacją z lekarzem.

Wizyta u lekarza Pawła Siastały to powiązanie kompleksowego badania USG Doppler żył kończyn dolnych oraz wywiadu z pacjentem, za pomocą którego lekarz sprawdzi stan żył, pracę zastawek, jak również przepływ krwi. Do specjalisty należy zarejestrować się, gdy zauważymy niepokojące objawy. Nawet młode osoby mogą zmagać się z niewydolnością żył, które będą wymagały zabiegu. Wizyta u lekarza specjalizacji flebolog nie ma dolnej ani górnej granicy wieku pacjenta.

Dr Paweł Siastała to chirurg naczyniowy, który jest autorem nowoczesnej techniki Leg Restore dającej możliwość odzyskania pacjentowi kształtnych i pięknych nóg bez pajączków i żylaków. Dla lekarza Pawła Siastały leczenie chorób żył jest nie tylko pracą, ale przede wszystkim życiową pasją. Dr Paweł Siastała wiedzę oraz doświadczenie zdobywał studiując na Uniwersytecie Jagiellońskim Collegium Medicum w Krakowie, jak również uczył się w USA na Univeristy of California.

 

Dr Paweł Siastała chirurg naczyniowy Warszawa (0)

Inne firmy

Clean

Nad Sudołem 22 lok. 57
31-228 Kraków

Średnia Ocena

1/5
Twój Styl

Wincentego Pola 15
35-021 Rzeszów

Średnia Ocena

4.4/5
Dr Paluch flebolog

Josepha Conrada 24
01-922 Warszawa

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Coloseum Catering

Od kilku miesięcy zamawiam lunche do mojej firmy. Pracownicy są zadowoleni, ja również. Polecam.

Jan

Średnia Ocena

5/5

Vitalya Spa

Świetne kosmetyki wysokiej jakości.Polecam

Kaja

Średnia Ocena

5/5

!ABC

Pracujesz lub kiedyś pracowałeś w firmie !ABC? A może korzystałeś z usług czy produktów firmy? Zapraszamy do napisania kilku słów o swoim...

Czy wiesz coś o !ABC?

Średnia Ocena

2/5

Ostatnio dodane firmy

Dr Paweł Siastała chirurg naczyniowy Warszawa

Al. Jana Pawła II 11a
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Meble z Włoch Exceleo

Goździkowa 14a/6 Rzeszów
Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Mikron części zamienne do elektronarzędzi MACALLISTER

Wierzbna 257A
37-500 Jarosław

Średnia Ocena

5/5

Artykuły

Klejonka drewniana z eukaliptusa

Klejonka drewniana z eukaliptusa

Zastosowanie materiałów kompozytowych

Zastosowanie materiałów kompozytowych

Jakie są rodzaje drukarek?

Jakie są rodzaje drukarek?