M. Wojciechowska i Wspólnicy Radca Prawny

Mochnackiego 25/3,
35-016 Rzeszów

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 5 ocen

4

Poziom obsługi klienta

4

Jakość wykonanej usługi/produktu

4

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

M. Wojciechowska i Wspólnicy Radca Prawny Rzeszów to nowoczesna placówka, która świadczy wysokiej jakości usługi prawnicze. Pracują w niej zarówno radcowie prawni, adwokaci, jak i aplikanci czy stażyści. Specjalizują się w różnych dziedzinach prawa- prawie pracy, nieruchomości, prawie cywilnym, administracyjnym, budowlanym, podatkowym, prawie zamówień publicznych itp. Kancelaria działa z dyskrecją i poufnością prowadząc działania mające na celu dobro klienta. Posiada ona doświadczenie zbierane od 1994 roku.
 
M. Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza Sp. k świadczy usługi prawnicze nieprzerwanie od 1996 roku. Pod obecną nazwą firma ta prowadzi swoją działalność od 2012 roku. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Rzeszowie na ul. Mochnackiego 25/3. Kancelaria pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-17.00. Istniej możliwość skorzystania z usług kancelarii także w sobotę, po uprzednim umówieniu się na wizytę z sekretariatem firmy. Kancelaria swoja działalność opiera na osobistej pracy wspólników- radców prawnych i adwokatów.
 
Dodatkowym wsparciem jest dla nich zespół kilkunastu współpracowników, którzy tworzą zgrany zespół prawników, aplikantów, asystentów - specjalistów z branży podatkowej i budowlanej. Wieloletnie doświadczenie w branży prawniczej, duża wiedza oraz zaangażowanie w prowadzone sprawy sprawiło ze firma ta stała się jedną z wiodących marek na rynku usług prawniczych. Największą wagę kancelaria przywiązuje do zadowolenia swoich klientów. Wiedza i wypracowane przez lata standardy postępowania pozwalają traktować każdą powierzoną sprawę indywidualnie, zapewniając klientom najlepsze rozwiązania.
 
Kancelaria świadczy usługi prawne z zakresu między innymi: prawa rodzinnego, prawa inwestycyjnego i budowlanego, prawa zamówień publicznych, windykacji wierzytelności, prawa pracy, czy prawa cywilnego. Firma ta może pochwalić się licznymi realizacjami. Wśród nich są: wsparcie prawne firm budowlanych z województwa podkarpackiego w trakcie realizacji i rozliczania inwestycji współfinansowanych ze środków pomocowych Unii Europejskiej, a także opracowanie modelu prawnego i przeprowadzenie procesu restrukturyzacji zatrudnienia w spółkach Skarbu Państwa w województwach : śląskim i podkarpackim w branży górniczej, metalowej, budowlanej i usługowej.
 

Adwokacka kancelaria Małgorzata Wojciechowska i Wspólnicy w Rzeszowie działająca od wielu lat która posiada siędzibę w Rzeszowie przy ulicy Maurycego Mochnackiego 25/3 na kondygnacji w biurowcu z miejscami parkingowymi. Zajmuje się sprawami prawnymi oraz w pełni kompleksowymi usługami prawnymi z wielu dziedzin. Kancelaria Małgorzata Wojciechowska działająca w Rzeszowie dobrze specjalizuje się w szczególnie prawie cywilnym. Dzięki wszechstronności może pomagać wielu klientom oferując komplementarne porady albo reprezentować interesy klientów.

Przejrzyj powiązane wizytówki Prawnik Rzeszów dla  Małgorzata Wojciechowska i Wspólnicy kancelaria Prawna Sp.k:

 

Prawna kancelaria Wojciechowska i wspólnicy działająca w Rzeszowie oferuje swoje usługi na terenie całego kraju. Doświadczony skład Adwokatów oraz Aplikantów w wielu gałęzi prawa umożliwia prowadzenie spraw klientów na zdalnie. Każda sprawa to wyzwanie do którego  Prawnicza kancelaria Wojciechowska i wspólnicy działająca w Rzeszowie podchodzi z maksymalnym zaangażowaniem oraz dobrze reprezentuje zleceniodawcę na sali sądowej. Jeżeli wymagasz doświadczonego radcy prawnego to zgłoś sie do  Kancelaria Małgorzata Wojciechowska i Wspólnicy kancelaria Prawna Sp.k działająca w Rzeszowie.

Wyznaczone standardy, które obowiązują w Kancelaria Prawna Małgorzata Wojciechowska i Wspólnicy Rzeszów są stale podnoszone, ma to na celu świadczenie usług oraz indywidualne wykonywanie usług, z których klient będzie zadowolony. Zapraszamy do przeczytania i poznania  z pełną ofertą usług na naszym serwisie online https://kancelaria-rzeszow.com.pl/

 
Kancelaria ta w swojej pracy gwarantuje bezpieczeństwo i pełna poufność w zakresie prowadzonych spraw.

M. Wojciechowska i Wspólnicy Radca Prawny (5)

Patryk Opaliński

2023-09-20 13:12:05

Adres IP:

*.*.*.98

Dzięki pomocy tej kancelarii, moja sprawa została załatwiona szybko i bez żadnych komplikacji. Polecam ich każdemu, kto potrzebuje wsparcia prawego.

ocena

5
Dawid Uszczyk

2023-08-09 15:10:54

Adres IP:

*.*.*.65

Kancelaria Wojciechowska i Wspólnicy to profesjonalny zespół prawników, którzy potrafią przekazać trudne kwestie prawne w sposób zrozumiały. Bardzo się cieszę, że mogłem z nimi współpracować.

ocena

5
Gosia

2019-03-19 11:55:15

Adres IP:

*.*.*.235

M. Wojciechowska i Wspólnicy Radca Prawny jest to nowoczesna kancelaria, która świadczy wysokiej jakości usługi prawnicze. Specjalizują się w różnych dziedzinach prawa - każdemu oferują fachową pomoc. Serdecznie polecam

ocena

5
Agata

2019-02-19 11:58:00

Adres IP:

*.*.*.1

Jestem bardzo zadowolona z udzielonej pomocy od kancelarii adwokackiej M. Wojciechowska i Wspólnicy. Sprawa była bardzo ciężka i trudna ale profesjonalni prawnicy bez żadnych problemów pomogli mi. Polecam

ocena

5
Czy wiesz coś o M. Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza?

2018-06-21 06:40:00

Pracujesz lub kiedyś pracowałeś w firmie M. Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza? A może korzystałeś z usług czy produktów firmy? Zapraszamy do napisania kilku słów o swoim doświadczeniu czy współpracą. Pomóż osobom które interesują się podjęciem pracy u tego pracodawcy.

ocena

5

Inne firmy

Aut Klimat

Zakopiańska 14
40-219 Katowice

Średnia Ocena

5/5
SeoNetium - pozycjonowanie

Goździkowa 14 A/4
35-604 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Center House - biuro nieruchomości Rzeszów

Rejtana 8
35-310 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Losowe komentarze

Łaciak meble - Góralskie meble

W aranżacji mojego salonu kierowałam się aby był bardzo przytulny i funkjconalny, zamówiłam meble drewniane w stylu góralskim. Są bardzo...

kasia stec

Średnia Ocena

5/5

DMD Tonery - leasing drukarek

Jakość tonerów z tej firmy jest znakomita i od zawsze tutaj kupuję akcesoria do mojej firmy. Polecam.

Edward

Średnia Ocena

5/5

Gasconcept Kurpińscy zawory kulowe

Swoją firmę zapatruję regularnie w produkty od Gasconcept. Współpraca układa się bardzo dobrze. Jestem zadowolony i moi klienci również....

Kamil

Średnia Ocena

5/5

Ostatnio dodane firmy

Restauracja Folwark Rzeszów Park Hotel

Paderewskiego 124a
35-328 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Prawo Podatkowe Whiteberg Rzeszów

Rejtana 20A
35-310 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
DATA-COM Rzeszów

Ignacego Paderewskiego 11B
35-328 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Artykuły

Maszyny do pakowania produktów mrożonych

Maszyny do pakowania produktów mrożonych

Wykorzystanie maszyn pakujących w branży drzewnej

Wykorzystanie maszyn pakujących w branży drzewnej

Integracja maszyn pakujących z systemami magazynowymi

Integracja maszyn pakujących z systemami magazynowymi