Producent elementów z kompozytu Tworzywa Sztuczne PZL Mielec

Wojska Polskiego 3,
39-300 Mielec

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 5 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Fabryka części i zespołów kompozytowych dla Lotnictwa i kolejnictwa PZL Mielec specjalizuj się w wytwarzaniu kompozytów i laminatów wykorzystywanych w lotnictwie, motoryzacji oraz kolejnictwie przedsiębiorstwo specjalizuje się również w produkcji wyrobów militarnych.  Producent elementów z Tworzywa sztucznego PZL Mielec ma duże doświadczenie w dziedzinie  wytwarzania wyrobów specjalnych z kompozytów ale wielu gałęzi przemysłu zbrojeniowego.  W procesie produkcji używane na przykład laminowanie ręczne w temperaturze otoczenia wykonywanie laminatu metodą infuzji , formowanie termoplastyczne, prasowanie i tłoczenie tworzyw sztucznych, wulkanizowanie gumy, formowanie próżniowe tworzyw sztucznych itp. Przedsiębiorstwo w podczas produkcji wykorzystuje z specjalistycznych  urządzeń jak: komputerowe frezarki CNC, numeryczne plotery frezujące, wtryskiwarki sterowane numerycznie, specjalistyczne prasy o nacisku od 37t do 150 t.

Warto, żebyś sprawdził pozostałe serwisy www z  Producent elementów z laminatów dla kolei i lotnictwa PZL Mielec:

 

 

 
Aby zapoznać się z pełną ofertą  usług którymi zajmuje się PZL Mielec Tworzywa Sztuczne poznasz na stronie: https://www.tworzywamielec.pl/. Poza ofertą poznasz także co  i jak firma robi . W realizacjach   PZL Mielec Tworzywa Sztuczne dokładnie poznamy takie elementy jak: łopaty do wiatraków, Laminowanych elementów do foteli dentystycznych, elementy gumowe, elementy dla pociągów. Firma produkuje również kompozytowe elementy dla przemysłu militarnego  należą do nich między innymi: hełmy balistyczne przeznaczone dla pracowników ochrony, płyty balistyczne do pojazdów opancerzonych, osłony radarów naziemnych produkty te należą do grupy produktów wysokiego stopnia skomplikowania. Głównym celem T Zakład produkujący elementy dla kolejnictwa oraz lotnictwa z kompozytów PZL Tworzywa Mielec jest nieustanny rozwój jakości oferowanych usług.

Artykuły zewnętrzne nawiązujące do dla z zewnętrznych stron www:

 


Producent elementów z kompozytu Tworzywa Sztuczne PZL Mielec jest firmą, która powstała w roku 1994. Polską firmę założono w oparciu o bogate doświadczenie kadry, a także majątek Wydziału Tworzyw Sztucznych Zakładu Lotniczego WSK PZL Mielec. W 1998 roku firma weszła w skład kapitałowy Grupy Zasada. Tworzywa Sztuczne PZL Mielec to marka specjalizująca się nie tylko w produkcji kompozytów dla lotnictwa i kompozytów dla kolei, ale również w profesjonalnej produkcji wysokogatunkowych wyrobów z przeznaczeniem balistycznym.


Jednym z największych atutów firmy PZL Mielec produkującej kompozyty dla kolei jest wyszkolona i doświadczona kadra w związku z zarządzaniem jakością specjalnie wyprodukowanych produktów. Dzięki zatrudnieniu takich pracowników klienci polskiej firmy mają gwarancję zakupu wysokogatunkowych części i podzespołów, które będą źródłem prawdziwej satysfakcji z dokonanego zakupu.

Od początku swojej działalności firma dość dynamicznie stara się wprowadzać nowoczesne systemy zarządzania jakością, dzięki czemu z łatwością uzyskuje potrzebne certyfikaty świadczące o wysokiej jakości produkowanych kompozytów. Firma uzyskała certyfikat kwalifikowanego dostawcy wobec swoich wszystkich klientów, wśród których można wyróżnić m.in. Spirit AeroSystems, CAV Aerospace czy Bombardier Transportation. Placówka firmy zlokalizowana jest na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej "Euro-Park Mielec". Marka przynależy do "Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej" oraz do stowarzyszenia "Dolina Lotnicza".

Do produkcji kompozytów do transportu publicznego, kolejowego i lotniczego wykorzystywane są przez Tworzywa Sztuczne PZL Mielec nowoczesne technologie, do których można zaliczyć między innymi: wulkanizację części gumowych, malowanie natryskowe tworzyw sztucznych, termoformowanie próżniowe tworzyw, wtrysk tworzyw termoplastycznych, a także wykonywanie laminatu metodą laminowania ręcznego.

Producent elementów z kompozytu Tworzywa Sztuczne PZL Mielec (5)

Irek

2022-01-04 18:53:20

Adres IP:

*.*.*.34

Serdecznie polecam tworzywa sztuczne PZL Mielec

ocena

5
Damian

2021-08-05 19:08:58

Adres IP:

*.*.*.45

Wysoka jakość wykonanej usługi.

ocena

5
Maciek

2021-06-22 21:56:57

Adres IP:

*.*.*.23

Serdecznie polecam części kompozytowe z PZL Mielec.

ocena

5
Jarek

2021-05-05 23:01:05

Adres IP:

*.*.*.65

Zespoły klejone zostały wykonane precyzyjnie. Polecam.

ocena

5
Karol

2021-01-14 20:59:22

Adres IP:

*.*.*.65

Solidny producent części do lotnictwa.

ocena

5

Inne firmy

Okna Hensfort

Nestora 1
37-700 Przemyśl

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Piccola Stella

Lisa Kuli 7
35-032 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Meble Resmar

Nienadówka 164
36-052 Nienadówka

Średnia Ocena

4.7/5

Losowe komentarze

Kołodziejczykowie - Gabinet stomatologiczny Rzeszów

Profesjonalny gabinet stomatologiczny.

Edward

Średnia Ocena

5/5

iMeso.pl - Chłodziarka medyczna

Bardzo interesujący portal.

Izaa

Średnia Ocena

5/5

Cerplast

Jesteśmy klientem Cerplast od lat. Opakowania kartonowe są trwałe, a dostawy zawsze na czas. Profesjonalizm to ich drugie imię!

M. Zalewska

Średnia Ocena

5/5

Ostatnio dodane firmy

Okna Hensfort

Nestora 1
37-700 Przemyśl

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Italmeble Katowice

al. Walentego Roździeńskiego 199
40-313 Katowice

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Meble włoskie Warszawa - Italmeble

Malborska 41
03-286 Warszawa

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Włoskie meble skórzane - tradycja i nowoczesność w jednym

Włoskie meble skórzane - tradycja i nowoczesność w jednym

Proste linie i eleganckie wzornictwo definicją luksusu

Proste linie i eleganckie wzornictwo definicją luksusu

Połączenie stylu i funkcjonalności we włoskich meblach do jadalni

Połączenie stylu i funkcjonalności we włoskich meblach do jadalni