Producent elementów z kompozytu Tworzywa Sztuczne PZL Mielec

Wojska Polskiego 3,
39-300 Mielec

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 5 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Fabryka części i zespołów kompozytowych dla Lotnictwa i kolejnictwa PZL Mielec specjalizuj się w wytwarzaniu kompozytów i laminatów wykorzystywanych w lotnictwie, motoryzacji oraz kolejnictwie przedsiębiorstwo specjalizuje się również w produkcji wyrobów militarnych.  Producent elementów z Tworzywa sztucznego PZL Mielec ma duże doświadczenie w dziedzinie  wytwarzania wyrobów specjalnych z kompozytów ale wielu gałęzi przemysłu zbrojeniowego.  W procesie produkcji używane na przykład laminowanie ręczne w temperaturze otoczenia wykonywanie laminatu metodą infuzji , formowanie termoplastyczne, prasowanie i tłoczenie tworzyw sztucznych, wulkanizowanie gumy, formowanie próżniowe tworzyw sztucznych itp. Przedsiębiorstwo w podczas produkcji wykorzystuje z specjalistycznych  urządzeń jak: komputerowe frezarki CNC, numeryczne plotery frezujące, wtryskiwarki sterowane numerycznie, specjalistyczne prasy o nacisku od 37t do 150 t.

Warto, żebyś sprawdził pozostałe serwisy www z  Producent elementów z laminatów dla kolei i lotnictwa PZL Mielec:

 

 

 
Aby zapoznać się z pełną ofertą  usług którymi zajmuje się PZL Mielec Tworzywa Sztuczne poznasz na stronie: https://www.tworzywamielec.pl/. Poza ofertą poznasz także co  i jak firma robi . W realizacjach   PZL Mielec Tworzywa Sztuczne dokładnie poznamy takie elementy jak: łopaty do wiatraków, Laminowanych elementów do foteli dentystycznych, elementy gumowe, elementy dla pociągów. Firma produkuje również kompozytowe elementy dla przemysłu militarnego  należą do nich między innymi: hełmy balistyczne przeznaczone dla pracowników ochrony, płyty balistyczne do pojazdów opancerzonych, osłony radarów naziemnych produkty te należą do grupy produktów wysokiego stopnia skomplikowania. Głównym celem T Zakład produkujący elementy dla kolejnictwa oraz lotnictwa z kompozytów PZL Tworzywa Mielec jest nieustanny rozwój jakości oferowanych usług.

Artykuły zewnętrzne nawiązujące do dla z zewnętrznych stron www:

 


Producent elementów z kompozytu Tworzywa Sztuczne PZL Mielec jest firmą, która powstała w roku 1994. Polską firmę założono w oparciu o bogate doświadczenie kadry, a także majątek Wydziału Tworzyw Sztucznych Zakładu Lotniczego WSK PZL Mielec. W 1998 roku firma weszła w skład kapitałowy Grupy Zasada. Tworzywa Sztuczne PZL Mielec to marka specjalizująca się nie tylko w produkcji kompozytów dla lotnictwa i kompozytów dla kolei, ale również w profesjonalnej produkcji wysokogatunkowych wyrobów z przeznaczeniem balistycznym.


Jednym z największych atutów firmy PZL Mielec produkującej kompozyty dla kolei jest wyszkolona i doświadczona kadra w związku z zarządzaniem jakością specjalnie wyprodukowanych produktów. Dzięki zatrudnieniu takich pracowników klienci polskiej firmy mają gwarancję zakupu wysokogatunkowych części i podzespołów, które będą źródłem prawdziwej satysfakcji z dokonanego zakupu.

Od początku swojej działalności firma dość dynamicznie stara się wprowadzać nowoczesne systemy zarządzania jakością, dzięki czemu z łatwością uzyskuje potrzebne certyfikaty świadczące o wysokiej jakości produkowanych kompozytów. Firma uzyskała certyfikat kwalifikowanego dostawcy wobec swoich wszystkich klientów, wśród których można wyróżnić m.in. Spirit AeroSystems, CAV Aerospace czy Bombardier Transportation. Placówka firmy zlokalizowana jest na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej "Euro-Park Mielec". Marka przynależy do "Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej" oraz do stowarzyszenia "Dolina Lotnicza".

Do produkcji kompozytów do transportu publicznego, kolejowego i lotniczego wykorzystywane są przez Tworzywa Sztuczne PZL Mielec nowoczesne technologie, do których można zaliczyć między innymi: wulkanizację części gumowych, malowanie natryskowe tworzyw sztucznych, termoformowanie próżniowe tworzyw, wtrysk tworzyw termoplastycznych, a także wykonywanie laminatu metodą laminowania ręcznego.

Producent elementów z kompozytu Tworzywa Sztuczne PZL Mielec (5)

Irek

2022-01-04 18:53:20

Adres IP:

*.*.*.34

Serdecznie polecam tworzywa sztuczne PZL Mielec

ocena

5
Damian

2021-08-05 19:08:58

Adres IP:

*.*.*.45

Wysoka jakość wykonanej usługi.

ocena

5
Maciek

2021-06-22 21:56:57

Adres IP:

*.*.*.23

Serdecznie polecam części kompozytowe z PZL Mielec.

ocena

5
Jarek

2021-05-05 23:01:05

Adres IP:

*.*.*.65

Zespoły klejone zostały wykonane precyzyjnie. Polecam.

ocena

5
Karol

2021-01-14 20:59:22

Adres IP:

*.*.*.65

Solidny producent części do lotnictwa.

ocena

5

Inne firmy

ZESPÓŁ MUZYCZNY BRILLANT

Kilińskiego 2
35-005 Rzeszów

Średnia Ocena

1/5
ML SYSTEM - Nowoczesna fotowoltaika

Zaczernie 190 G
36-062 Zaczernie

Średnia Ocena

5/5
Klima-Expert Sp. z o.o.

Budziwojska 392 A
35-317 Rzeszów

Średnia Ocena

2/5

Losowe komentarze

Klinika medycyny estetycznej

Pani doktor posiada ogromny zasób wiedzy połączonej z doświadczeniem. Polecam klinikę.

Grażyna

Średnia Ocena

5/5

Jakub Sawicki Projektowanie wnętrz Rzeszów

Znalazłem idealnego projektanta,który świetnie wykonał projekt w atrakcyjnej cenie.Polecam

Konrad

Średnia Ocena

5/5

Stalgast

Pracujesz lub kiedyś pracowałeś w firmie Stalgast ? A może korzystałeś z usług czy produktów firmy? Zapraszamy do napisania kilku słów o...

Czy wiesz coś o Stalgast ?

Średnia Ocena

2/5

Ostatnio dodane firmy

Restauracja Folwark Rzeszów Park Hotel

Paderewskiego 124a
35-328 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Prawo Podatkowe Whiteberg Rzeszów

Rejtana 20A
35-310 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
DATA-COM Rzeszów

Ignacego Paderewskiego 11B
35-328 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Artykuły

Jak wybrać odpowiednie miejsce na rodzinny wypad za miasto?

Jak wybrać odpowiednie miejsce na rodzinny wypad za miasto?

Jak monitorować efektywność pozycjonowania lokalnego?

Jak monitorować efektywność pozycjonowania lokalnego?

Link building w pozycjonowaniu lokalnym

Link building w pozycjonowaniu lokalnym