Richd. Anders Polska - Kantówki okienne i drzwiowe

Kolejowa 13,
37-220 Kańczuga

4.7/5

Średnia Ocena
na podstawie 9 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Dlaczego kantówka okienna o profilu o profilu "L" i "T" jest lepsza od tej prostokątnej? Kupując kantówkę prostokątną producent okien jest w stanie wykorzystać maksymalnie 84% zakupionego surowca, w przypadku kantówki o profilu "L" i "T" wartość ta jest bliska 100%. Podczas procesu profilowania końcowego w standardowej kantówce jest ryzyko odkrycia wad w drewnie, natomiast w przypadku naszej produkcji wszystkie wady są odkryte i usunięte już na etapie klejenia kantówki. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej to zapraszamy na www.richd-anders.pl.

 

Chociaż firma Richd. ANDERS Polska powstała w 1994 roku, to jednak ma 135-letnie doświadczenie. Marka działająca w branży drzewiarskiej stanowi kontynuację działalności przekazywanej w rodzinie z pokolenia na pokolenie. W 1882 roku Richard Anders uruchomił swój pierwszy tartak, który wyposażył w traki pionowe napędzane maszyną parową — całość była zaopatrywana w surowiec drzewny spławiany wprost do tartaku przez system kanałów i jezior mazurskich.

 

Na potrzeby produkcyjne marka została zaopatrzona w niezbędną infrastrukturę zakładu, tj.: hale produkcyjne i magazynowe. Stosowana technologia w firmie Richd. ANDERS pozwala uzyskać produkty spełniające najwyższe wymagania — wysokiej klasy narzędzia, kleje, najnowszej generacji obrabiarki do obróbki drewna oraz specjalistyczne procesy zapewniają powstawanie drewnianych elementów spełniających europejskie normy. Z pewnością mocną stroną firmy Richd.

 

ANDERS jest duże doświadczenie w produkcji nietypowych wymiarów kantówki — nawet jeśli zagraniczni kontrahenci zamawiają kantówkę o zróżnicowanej budowie i przeznaczeniu. W bogatej ofercie marka posiada również możliwość wykonania kantówki drzwiowej obłogowej, w której wykorzystywane są klejenia blokowe w środkowej (niewidocznej) części, co zwiększa odporność kantówki na odkształcenia. Richd. ANDERS wykonuje również szeroką gamę listew sosnowych, które głównie są stosowane jako półfabrykat do produkcji opasek drzwiowych, listew maskujących, listew narożnych czy elementów meblowych.

 

Co więcej, na indywidualne życzenie klienta wykonywane są fazowania i frezowania zamówionych elementów. W wielu przypadkach niebagatelną funkcję odgrywa odpowiednie usłojenie produktów — niedopuszczalne jest występowanie żywicy, sęków, sinizny, pęknięć oraz soczewek żywicznych.

 

Producent drewna klejonego i kantówki okiennej Richd. Anders jest nowoczesnym przedsiębiorstwem z branży drzewiarskiej które może się pochwalić aż 135 - letnią tradycją. Powstała w 1994 roku firma bazuje działaniach Richarda Andersa, który w roku 1882 założył na Mazurach pierwszy tartak. Przekazywane z pokolenia na pokolenie dziedzictwo zachowała się do dziś, ale w unowocześnionej formie. Dzięki temu funkcjonujące dzisiaj zakład odnosi sukcesy, stanowiąc jednego z liderów firm w branży drzewnej.

Zobacz dalsze porady powiązane z   Richd. Anders Polska:

 


Producent drewna klejonego Richd. Anders Polska to przedsiębiorstwo handlowo-usługowe, której działalnością jest wytwórstwo wysokiej jakości kantówek, listew i paneli klejonych. Ponadto, przedsiębiorstwo zajmuje się dystrybucją elementów wykonywanych typowo na zamówienie, a także dostarcza tworzywo do produkcji mebli i akcesoriów meblowych. Dzięki zaangażowaniu w wiele projektówm, firma mogła zautomatyzować i unowocześnić swój zakład produkcyjny. Zatrudnieni fachowcy mają do dyspozycji kompletnie zaopatrzone hale produkcyje oraz magazyny o całkowitej powierzchni   ok. 4,8 tys. m2. Bazę technologiczną stanowią także komory suszalnicze, parzelnia drewna oraz kotły grzewcze.

Produkcja bazuje na urządzenia do obróbki drewna najwyższej klasy. Dzięki temu osiągalne jest produkowanie drewna klejonego wg. norm europejskich.   Producent drewna klejonego Richd. Anders   posiada do dyspozycji certyfikatami, m.in potwierdzającym jakość swoich wyrobów, a także FSC gwarantującym, że w procesie wytwórstwa wykorzystano tylko i wyłącznie drewno z lasów objętych gospodarką planową, co jest zgodne z wytycznymi odnoszącymi się do przepisów dotyczących ochrony przyrody.

Strony internetowe dla  Richd. Anders:


Firma Richd. Anders Polska zlokalizowana w Kańczudze na terenie woj. Podkaprackiego to nowoczesny zakład, wybijający się na tle konkurencji dzięki podtrzymaniu wieloletniej tradycji i pasji do obróbki drewna.   Firma Richd. Anders   produkuje najwyższej klasy kantówki, listwy i panele klejone, poza tym wykonuje usługi obróbki, suszenia i palenia drewna.

 

Richd. Anders Polska - Kantówki okienne i drzwiowe (9)

Roman

2020-01-11 21:00:48

Adres IP:

*.*.*.91

W Richd Anders biorę płyty klejone. Polecam wszystkim.

ocena

5
~Monika

2019-12-13 13:47:11

Adres IP:

*.*.*.111

Zamówienie wykonane jak należy w w najdrobniejszych szczegółach

ocena

5
Norbert

2019-11-14 22:49:46

Adres IP:

*.*.*.23

Zawsze wybieram kantówki L i T. Najlepsze.

ocena

5
Andrzej

2019-11-06 21:03:56

Adres IP:

*.*.*.5

Zgadzam się. Jeśli kantówka to tylko L i T. Polecam tego producenta.

ocena

5
Zbyszek

2019-06-22 17:47:01

Adres IP:

*.*.*.56

Wszystko przebiegło znakomicie. Współpraca z firmą na duży plus.

ocena

5
Kamil

2019-06-01 13:27:59

Adres IP:

*.*.*.67

Moje zamówienie się zgadza. Kantówki widać, ze dobre jakościowo. Fachowa pomoc w wyborze.

ocena

5
Tomek

2019-03-19 10:45:11

Adres IP:

*.*.*.21

Richd.Anders to rzetelna i kompetentna firma z doświadczeniem. Klient nie zawiedzie się na niej. Osobiście polecam.

ocena

5
Janusz

2019-03-14 10:42:35

Adres IP:

*.*.*.75

Kantówki są bardzo dobrze wykonane i spełniają swoją rolę. Polecam.

ocena

5
Czy wiesz coś o Richd. Anders?

2018-06-15 08:19:04

Pracujesz lub kiedyś pracowałeś w firmie Richd. Anders? A może korzystałeś z usług czy produktów firmy? Zapraszamy do napisania kilku słów o swoim doświadczeniu czy współpracą. Pomóż osobom które interesują się podjęciem pracy u tego pracodawcy.

ocena

2

Inne firmy

BioSport SPA

Węgierska 52
65-941 Zielona Góra

Średnia Ocena

4/5
ML SYSTEM - Nowoczesna fotowoltaika

Zaczernie 190 G
36-062 Zaczernie

Średnia Ocena

5/5
Sklep internetowy Płyta meblowa

Langiewicza 33
35-021 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Zakład Tworzyw Sztucznych Lemar

Pracujesz lub kiedyś pracowałeś w firmie Zakład Tworzyw Sztucznych Lemat? A może korzystałeś z usług czy produktów firmy? Zapraszamy do...

Czy wiesz coś o Zakład Tworzyw Sztucznych Lemat?

Średnia Ocena

1/5

Tkaniny i dekoracje (eko skóry) Rad-Pol

Gdyby ktoś szukał pięknych świątecznych tkanin, to w tym sklepie jest ich spory wybór. Poza tym jakościowo są o półkę wyżej.

Terenia

Średnia Ocena

5/5

Richd. Anders Polska - Kantówki okienne i drzwiowe

Kantówki są bardzo dobrze wykonane i spełniają swoją rolę. Polecam.

Janusz

Średnia Ocena

5/5

Ostatnio dodane firmy

Klinika Medycyny Estetycznej Dr Szczyt

Królewicza Jakuba 37
02-956 Warszawa

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Lidl

Poznańskiej 48
62-080 Tarnowo Podgórne

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Biedronka

Wołczyńska 18
60-003 Poznań

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Włoskie meble skórzane - tradycja i nowoczesność w jednym

Włoskie meble skórzane - tradycja i nowoczesność w jednym

Proste linie i eleganckie wzornictwo definicją luksusu

Proste linie i eleganckie wzornictwo definicją luksusu

Połączenie stylu i funkcjonalności we włoskich meblach do jadalni

Połączenie stylu i funkcjonalności we włoskich meblach do jadalni