TECHNETIUM Agencja Interaktywna

Goździkowa,
35-604 Rzeszów

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Technetium Agencja Interaktywna posiada ponad osiemnastoletnie doświadczenie w profesjonalnym projektowaniu stron internetowych, sklepów internetowych oraz różnego rodzaju aplikacji WEB. Agencja SEO/SEM Technetium współpracuje z przedsiębiorcami wszelkiego formatu, którzy działają w różnych branżach. Kreatywni specjaliści w swoich branżach zatrudnieni w agencji zbudują od podstaw stronę www WWW dla danego biznesu oraz pełną identyfikację wizualną i wykonać projekty graficzne.

 

Z usług Technetium Agencji Interaktywnej Rzeszów mogą skorzystać nie tylko firmy starutjące na rynku, ale też te z dużym uznaniem, które szukają metod pozwalających zwiększać zysk oraz dostarczą nowych klientów. Do utrzymania wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google istotne jest podejmowanie systematycznych działań z zakresu pozycjonowania i budowania wartościowego ruchu na stronie. Każda firma może powierzyć te zadania agencji interaktywnej Technetium, zajmującej się również w kompleksowej obsłudze stron oraz sklepów internetowych.

Miejsca powiązane z Technetium Rzeszów

 


W  Technetium Rzeszów zatrudniony jest grono doświadczonych wykwalifikowanych ekspertów, wśród których można wyróżnić: koordynatora projektów, grafika, programistę, copywritera, analityka SEO, jak również pracownika SEO. Ich cieżka praca składa się na sukces każdego klienta, poprzez zaangażowanie w wyznaczone zadania i realizację kolejno poszczególnych etapy danego projektu. Rozpoczęcie współpracy z  Agencją Interaktywną Technetium   zaczyna się od rozmowy z klientem, czyli zapoznania się z jego potrzebami, oczekiwaniami i specyfiką jego biznesu. Umożliwia to sformułowanie założeń oraz przedstawienie koncepcji

 

Nad realizacją każdego projektu czuwa projekt menedżer, odpowiedzialny za kontakt z klientem, przekazując mu niezbędne informacje o postępach i wysłuchując jego ewentualnych sugestii. Zakończenie każdego projektu następuje po akceptacji przez klienta oraz przetestowaniu poprawności działania strony internetowej sklepu lub skuteczności podejmowanych działań. Technetium Agencja Interaktywna do każdego z klientów podchodzi w pełni indywidualnie, otwierając się na jego potrzeby, dzięki czemu jest w stanie stawić czoła nawet tym najbardziej wymagającym oczekiwaniom.

TECHNETIUM Agencja Interaktywna (0)

Inne firmy

Klima-Expert Sp. z o.o.

Budziwojska 392 A
35-317 Rzeszów

Średnia Ocena

2/5
Transport Zbyszek

Osiedle Zwyciestwa 21/40
61-649 Poznań

Średnia Ocena

3/5

Losowe komentarze

Profesjonalne odkurzacze LINEA

Jestem zadowolony z usługi serwisowej.

Dominika

Średnia Ocena

5/5

Stomatologia Pro-Familia

Pracujesz lub kiedyś pracowałeś w firmie Stomatologia Pro-Familia? A może korzystałeś z usług czy produktów firmy? Zapraszamy do...

Czy wiesz coś o Stomatologia Pro-Familia?

Średnia Ocena

4/5

Hot-Top Zbigniew Morawski

Polecam Hot-Top Zbigniew Morawski.

Hanna

Średnia Ocena

5/5

Ostatnio dodane firmy

Restauracja Folwark Rzeszów Park Hotel

Paderewskiego 124a
35-328 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Prawo Podatkowe Whiteberg Rzeszów

Rejtana 20A
35-310 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
DATA-COM Rzeszów

Ignacego Paderewskiego 11B
35-328 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Artykuły

Maszyny do pakowania produktów mrożonych

Maszyny do pakowania produktów mrożonych

Wykorzystanie maszyn pakujących w branży drzewnej

Wykorzystanie maszyn pakujących w branży drzewnej

Integracja maszyn pakujących z systemami magazynowymi

Integracja maszyn pakujących z systemami magazynowymi