TECHNETIUM Agencja Interaktywna

Goździkowa,
35-604 Rzeszów

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Technetium Agencja Interaktywna posiada ponad osiemnastoletnie doświadczenie w profesjonalnym projektowaniu stron internetowych, sklepów internetowych oraz różnego rodzaju aplikacji WEB. Agencja SEO/SEM Technetium współpracuje z przedsiębiorcami wszelkiego formatu, którzy działają w różnych branżach. Kreatywni specjaliści w swoich branżach zatrudnieni w agencji zbudują od podstaw stronę www WWW dla danego biznesu oraz pełną identyfikację wizualną i wykonać projekty graficzne.

 

Z usług Technetium Agencji Interaktywnej Rzeszów mogą skorzystać nie tylko firmy starutjące na rynku, ale też te z dużym uznaniem, które szukają metod pozwalających zwiększać zysk oraz dostarczą nowych klientów. Do utrzymania wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google istotne jest podejmowanie systematycznych działań z zakresu pozycjonowania i budowania wartościowego ruchu na stronie. Każda firma może powierzyć te zadania agencji interaktywnej Technetium, zajmującej się również w kompleksowej obsłudze stron oraz sklepów internetowych.

Miejsca powiązane z Technetium Rzeszów

 


W  Technetium Rzeszów zatrudniony jest grono doświadczonych wykwalifikowanych ekspertów, wśród których można wyróżnić: koordynatora projektów, grafika, programistę, copywritera, analityka SEO, jak również pracownika SEO. Ich cieżka praca składa się na sukces każdego klienta, poprzez zaangażowanie w wyznaczone zadania i realizację kolejno poszczególnych etapy danego projektu. Rozpoczęcie współpracy z  Agencją Interaktywną Technetium   zaczyna się od rozmowy z klientem, czyli zapoznania się z jego potrzebami, oczekiwaniami i specyfiką jego biznesu. Umożliwia to sformułowanie założeń oraz przedstawienie koncepcji

 

Nad realizacją każdego projektu czuwa projekt menedżer, odpowiedzialny za kontakt z klientem, przekazując mu niezbędne informacje o postępach i wysłuchując jego ewentualnych sugestii. Zakończenie każdego projektu następuje po akceptacji przez klienta oraz przetestowaniu poprawności działania strony internetowej sklepu lub skuteczności podejmowanych działań. Technetium Agencja Interaktywna do każdego z klientów podchodzi w pełni indywidualnie, otwierając się na jego potrzeby, dzięki czemu jest w stanie stawić czoła nawet tym najbardziej wymagającym oczekiwaniom.

TECHNETIUM Agencja Interaktywna (0)

Inne firmy

Mati-Met Kraków

Orzeszkowej 28
37-450 Brandwica

Średnia Ocena

1/5
DMD Tonery - leasing drukarek

Al. Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Fizjoterapia Rzeszów

Hetmańska 24
35-045 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Serwis wypożyczania online Pozyczamysobie.pl

Pożyczamysobie.pl to rewelacyjny serwis. Można wypożyczyć raz lub na pewien okres czasu rzecz, która będzie nam tylko chwilowo potrzebna....

Joanna

Średnia Ocena

5/5

Agencja Marketingowa SOFTNETIUM

W tej agencji pracują sami profesjonaliści. Polecam.

Kaja

Średnia Ocena

5/5

Piccola Stella

Bardzo bogata oferta.Polecam z niej skorzystać.

Tosia

Średnia Ocena

5/5

Ostatnio dodane firmy

DATA-COM Rzeszów

Ignacego Paderewskiego 11B
35-328 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
TECHNETIUM Agencja Interaktywna

Goździkowa
35-604 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Maszyny pakujące LS TECH urządzenia technologiczne dla przemysłu

Pstrągowa 218
38-121 Pstrągowa

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Linie do ciastek - jakie maszyny?

Linie do ciastek - jakie maszyny?

Możliwości eko-wypoczynku na Podkarpaciu

Możliwości eko-wypoczynku na Podkarpaciu

Klejonka drewniana z eukaliptusa

Klejonka drewniana z eukaliptusa