Zakład Tworzyw Sztucznych Lemar

Al. Gen. L. Okulickiego 16,
35-206 Rzeszów

1/5

Średnia Ocena
na podstawie 1 ocen

1

Poziom obsługi klienta

1

Jakość wykonanej usługi/produktu

1

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Przedsiębiorstwo LEMAR Polski Producent Tuneli Ogrodowych działa w branży tworzyw sztucznych przeszło 40 lat.  Przedsiębiorstwo zajmuję się produkcją i sprzedażą wysokiej klasy wyrobów wykonanych z tworzyw sztucznych takich jak: tunele foliowe PVC, kształtki tunelowe, rury tunelowe, folie ogrodnicze a także systemy rynnowe, drenarskie oraz systemy zagospodarowania wody deszczowej. Tunele Foliowe przykłada dużą wagę do jakości oferowanych produktów. Systematycznie doskonali proces produkcji, aby sprostać wymaganiom najbardziej potrzebujących użytkowników. Wszystkie produkty w ofercie są wykonane zgodnie z najwyższymi standardami i posiadają wszystkie potrzebne certyfikaty. Korzystanie z nich jest całkowicie bezpieczne i ekologiczne. Firma  Tunele foliowe - ogrodowe Polski Producent   posiada świadomość konieczności ochrony środowiska naturalnego. Odpady generowane w procesie produkcji są ponownie wykorzystywane i służą do wytwarzania solidnych tuneli foliowych. Wykorzystanie produktów firmy    daje idealne warunki do kultywacji warzyw i owoców na państwa działkach.

 

Sprawdź powiązane internetowe katalogi Tunele foliowe - ogrodowe Polski ProducentWszystkie elementy tuneli foliowych wytwarzane są w Polsce. Posiadają gwarancję a także dostęp do akcesoriów i części zamiennych. Dzięki temu w przypadku usterki można bez najmilejszego problemu naprawić produkt bez potrzeby wymieniania na nowy. Stelaż tunelu foliowego wykonany jest z wysokiej jakości polichlorku winylu odpornego na korozję. Konstrukcja tuneli PVC wykonana jest z rurek PCV o przekroju Ø 32 mm oraz różnego rodzaju kształtek z tworzywa. Wszystkie komponenty są produkowane przez firmę w Rzeszowie. Dla wszystkich klientów kupujących tunele foliowe - ogrodowe na naszej stronie internetowej www.tunelefoliowe.pl wysyłka zamówień jest darmowa. Wszystkie zakupione produkty posiadają w załączeniu prostą i przejrzystą instrukcję montażu. Produkty firmy  Tunele Foliowe LEMAR   znajdą na stronie internetowej tunelefoliowe.pl  oraz sklepach stacjonarnych sieci PSB Mrówka.

 

Powiązane artykuły dla zewnętrznych serwisów www:

 

Zakład Tworzyw Sztucznych Lemar oferuje wysokiej jakości produkty z folii i PCV. W jego asortymencie znajdują się folie ogrodowe, tunele foliowe, rury, kształtki, pergole, taśmy klejące i inne. Służą one do budowy ekologicznych ogródków, jak i systemów takich jak drenarski, kanalizacyjny, rynnowy, zagospodarowania wody deszczowej. Lemar gwarantuje wysoką jakość produktów oraz ich funkcjonalność. Stara się cały czas je udoskonalać oraz poszerzać ich asortyment. Siedziba firmy znajduje się w Rzeszowie.

 

Wszystkich zainteresowanych produktami firmy LEMAR Tunele Foliowe zachęcamy do kontaktu z biurem obsługi klienta. Tunele foliowe - ogrodowe LEMAR to firma z dużym uznaniem na rynku tworzyw sztucznych, posiadająca szerokie grono zadowolonych klientów, zapraszam do skorzystania z naszej oferty.

 
 

Zakład Tworzyw Sztucznych Lemar (1)

Czy wiesz coś o Zakład Tworzyw Sztucznych Lemat?

2018-06-19 20:33:43

Pracujesz lub kiedyś pracowałeś w firmie Zakład Tworzyw Sztucznych Lemat? A może korzystałeś z usług czy produktów firmy? Zapraszamy do napisania kilku słów o swoim doświadczeniu czy współpracą. Pomóż osobom które interesują się podjęciem pracy u tego pracodawcy.

ocena

1

Inne firmy

Sklep internetowy Płyta meblowa

Langiewicza 33
35-021 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Centrum.meble.pl

Langiewicza 33
35-021 Rzeszów

Średnia Ocena

3/5
Studio Urody Laura

Sikorskiego 19d
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

4.6/5

Losowe komentarze

Akcesoria.meble.pl - zawiasy meblowe

Dobra prezentacja produktów na stronie sklepu oraz możliwość użycia filtra znacznie ułatwiają zakupy. Najlepszy sklep z akcesoriami.

Romek

Średnia Ocena

5/5

Fundacja Hospicjum dla Dzieci

Niezwykle miły i ciepły personel. Polecam każdemu w tych trudnych chwilach.

Janina

Średnia Ocena

5/5

Hotel Coloseum

W pokojach czysto, w restauracji smacznie. Dla mnie wystarczająco aby polecić.

Andrzej

Średnia Ocena

5/5

Ostatnio dodane firmy

Restauracja Folwark Rzeszów Park Hotel

Paderewskiego 124a
35-328 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Prawo Podatkowe Whiteberg Rzeszów

Rejtana 20A
35-310 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
DATA-COM Rzeszów

Ignacego Paderewskiego 11B
35-328 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Artykuły

Jak wybrać odpowiednie miejsce na rodzinny wypad za miasto?

Jak wybrać odpowiednie miejsce na rodzinny wypad za miasto?

Jak monitorować efektywność pozycjonowania lokalnego?

Jak monitorować efektywność pozycjonowania lokalnego?

Link building w pozycjonowaniu lokalnym

Link building w pozycjonowaniu lokalnym